ERGO

Kariera w ERGO Pro

  • Jasny system
  • Rozwój zawodowy
Jasny system kariery
Działalność w ramach Ergo Pro przebiega według ustalonego, jednolitego dla wszystkich systemu kariery. Ergo Pro oferuje możliwość współpracy nie tylko główno zawodowej, ale również w formie dodatkowego zajęcia. Druga opcja wykorzystywana jest przez nowych Współpracowników, którzy w początkowej fazie współpracy mają okazję przekonać się o profesjonalizmie firmy. Dzięki własnemu zaangażowaniu, wytrwałości, a także jakości pracy Współpracownicy Ergo Pro samodzielnie decydują o tym, kiedy osiągną kolejne pozycje na ścieżce kariery, a co za tym idzie, kiedy mogą liczyć się z coraz większymi zarobkami.
Ergo pro oferuje swoim Współpracownikom nieograniczone możliwości zarobków. Ta zasada jest prosta i łatwa: im większy nakład pracy, im większe zaangażowanie w pracę, tym lepsze efekty i wyższe zarobki. W Ergo Pro nie ma górnej granicy. Zarobisz tyle, ile potrzebujesz. My zaś pomożemy Ci zaplanować Twoje cele.
Nieustanne podnoszenie kwalifikacji
Ergo Pro organizuje kilkadziesiąt różnych szkoleń i seminariów w Polsce i zagranicą. Ich treść obejmuje między innymi zagadnienia dotyczące rynku ubezpieczeń, technik sprzedaży i rekrutacji, kierowania zespołem, jak również coachingu i rozwoju osobowego managera. Wszystkie seminaria i warsztaty proponowane w ramach głównego systemu szkoleniowego (za wyjątkiem Seminarium Podstawowego) Ergo Pro są nieodpłatne.

Wsparcie w rozwoju
Ergo Pro zapewnia swoim Współpracownikom wsparcie merytoryczne, szkoleniowe, sprzedażowe i marketingowe. Bardzo dobre wyniki pracy gwarantują natomiast cykliczne awanse, premie i nagrody.Tu nas znajdziesz:
ERGOERGO HESTIA